Πρόγραμμα προπονήσεων και αγώνων 7-8 Μαρτίου

Αγαπητοί γονείς,

Ξεκινούν τα πρωταθλήματα ΜΙΝΙ και ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ.

Μπείτε στο site της ΕΚΑΣΘ να δείτε όλους τους αγώνες του τουρνουά ώστε να κανονίσετε προγράμματα και υποχρεώσεις.

SEATTLE = 1ος Ομιλος

PORTLAND =6ος όμιλος

MINI KOΡΙΤΣΙΑ=2ος όμιλος

OKLAHOMA = 4ος όμιλος

MINESOTA= 5ος όμιλος

CALIFORNIA=9ος όμιλος

Ενημερώστε εγκαίρως τους προπονητές σε περίπτωση που θα απουσιάζετε από κάποιους αγώνες.

Σε όλους τους αγώνες οι αθλητές θα πρέπει να παρευρίσκονται υποχρεωτικά στο γήπεδο 30 λεπτά νωρίτερα για την έναρξη της προθέρμανσης του αγώνα.

*Το τμήμα Maryland θα προπονηθεί Σάββατο 7 /3 και Κυριακή 8/3. Τα κορίτσια από το τμήμα του Maryland έχουν αγωνιστική υποχρέωση την Κυριακή στις 17:00 στο ΔΑΚ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ με το μίνι κοριτσιών του συλλόγου μας.

* Όσοι γονείς και αθλητές παρήγγειλαν και δεν έλαβαν τα ημερολόγια και τις τσάντες που έχουν παραγγείλει, να περάσουν από την γραμματεία να τις προμηθευτούν ή να απευθυνθούν στους προπονητές.

* Σας ενημερώνουμε ότι από 1η Μαρτίου έχει ξεκινήσει η 3η δόση.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΔΑΚ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

8:45 PORTLAND προπόνηση Μπαχ

10:00 SEATTLE Φιλικός αγώνας με Ανατόλια Μπαχ

11:00 COLORADO Φιλικός αγώνας με Ανατόλια Τσιγκας

11:00 NEW JERSEY Φιλικός αγώνας με Ανατόλια Μπαχ

12:00 FLORIDA Φιλικός αγώνας με Ανατόλια Μπαχ

13:00 MARYLAND προπόνηση Δημητρος / NEVADA Παιδικό Καρακος

14:00 ARIZONA Δημητρος/ INDIANNA Αμαν

15:00 CALIFORNIA Αχιλλέας – Ηρακλής /Αμάν.

16:30 Προθέρμανση ομάδων -Αγώνας  Παμπαίδων ΕΚΑΣΘ

17:00 MINESOTA Αχιλλέας – Ανατόλια /Δημητρος

18:30 Προθέρμανση ομάδων -Αγώνας  Κορασίδων ΕΚΑΣΘ

19:00 VIRGINIA ΑΧΙΛΛΕΑΣ – Ρυσιο

21:00 ΕΦΗΒΙΚΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΜΑΧΗΤΕΣ

ΑΓΩΝΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ

12:00 OKLAHOMA- Γήπεδο Δρυμού Δόξα Δρυμού – Αχιλλέας

16:00 UTAH -Γήπεδο ΔΕΚΑ

ΔΕΚΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ ΔΑΚ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

8:45 OKLAHOMA – CALIFORNIA Σπύρου

10:00 MINESOTA Αμανατ /NEVADA Παιδικό

11:00 ARIZONA Τσίγκας/ MARYLAND Αμανατ

12:00 COLORADO Τσίγκας/ NEW JERSEY Δημητρος

13:00 INDIANNA -FLORIDA Αμανατ -Δημητρος

14:30 Προθέρμανση αγώνα ΕΚΑΣΘ

15:00  SEATTLE ΑΓΩΝΑΣ ΕΚΑΣΘ MINI ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΧΑΝΘ

16:30 Προθέρμανση Αγώνα ΕΚΑΣΘ

17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΕΚΑΣΘ  ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΡΥΣΙΟ Αμυγδαλας

18:15 VIRGINIA ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ – ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ Αμυγδαλάς

19:45ΑΝΔΡΙΚΟ Χατζόπουλος

21:45 Αγώνας Γ2 Κατηγορίας ΚΑΝΑΡΗΣ -ΒΙΚΤΩΡ

ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 

10:15 PORTLAND Αγώνας ΕΚΑΣΘ/ ΧΑΝΘ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Δημητρος

Γήπεδο ΧΑΝΘ Μίμης Τσικίνας

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ

GBA – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γήπεδο Καλαμαριάς –

Ώρα :14:00